Ota yhteyttä, niin autamme sinua löytämään oikeat työvaatteet

Miten voimme kehittää työvaatteitamme paremmiksi? Mielipiteesi on tärkeä, jotta voimme kehittyä entistä paremmaksi. Lähetä palautetta täyttämällä alla oleva lomake.

PUHELIN

Puhelin: +358 (0)10 836 5500
Puheluiden hinnat: 8,35 snt/puhelu 
+ 16,69 snt/minuutti (alv 24%)

AUKIOLOAIKA

Maanantai-Perjantai 08:00-16:30

KATUOSOITE

Blåkläder Oy
Porttisuontie 1
01200 Vantaa

PÄÄKONTTORI

Blåkläder Oy
Porttisuontie 1
01200 Vantaa


MYYNTI

Tomas Åkerman | Myyntipäällikkö

Tomas Åkerman

Myyntipäällikkö
Puhelin: 050 579 2708
tomas.akerman@blaklader.com
Antti Keto | Myynti - Etelä-Suomi / KAM

Antti Keto

Key Account Manager / Myynti - Etelä-Suomi
Puhelin: 050 579 2703
antti.keto@blaklader.com
Mikko Matilainen | Myynti - Keski- ja Itä-Suomi

Mikko Matilainen

Aluemyyntipäällikkö / Kainuu, Karjala, Savo, Keski-Suomi, Pirkanmaa, Kanta-Häme, Päijät-Häme, Kymenlaakso
Puhelin: 050 579 2711
mikko.matilainen@blaklader.com
Tero Åstrand I Myynti - Pohjois-Suomi

Tero Åstrand

Aluemyyntipäällikkö / Lappi, Etelä-, Keski-, Pohjois-Pohjanmaa, Satakunta, Varsinais-Suomi
Puhelin: 046 923 4331
tero.astrand@blaklader.com

Peik Stenholm

Aluemyyjä / Varsinais-Suomi, Satakunta
Puhelin: 050 555 6576
peik.stenholm@blaklader.com
Paul Kukkonen I Aluemyyjä

Paul Kukkonen

Aluemyyjä / Pirkanmaan, Kanta-Häme
Puhelin: 050 579 2705
paul.kukkonen@blaklader.com
Mikko Meriluoto I Aluemyyjä

Mikko Meriluoto

Aluemyyjä / Uusimaa
Puhelin: 050 337 0222
mikko.meriluoto@blaklader.com

Asiakaspalvelu

Sanni Kurki | Asiakaspalvelu Blåkläder

Sanni Kurki

Asiakaspalvelu – Team Leader
Puhelin: 050 461 8458
sanni.kurki@blaklader.com
Riina Virtaniemi | Asiakaspalvelu Blåkläder

Riina Virtaniemi

Asiakaspalvelu - Laskutus
Puhelin: 050 579 2704
riina.virtaniemi@blaklader.com

MARKKINOINTI

Susanna Knuutinen | Markkinointi

Susanna Knuutinen

Markkinointipäällikkö
Puhelin: 050 579 27 06
susanna.knuutinen@blaklader.com
Karolina Nyman I Markkinointi

Karolina Nyman

Markkinointikoordinaattori
Puhelin: 050 356 9148
karolina.nyman@blaklader.com
Marianne Renqvist | Markkinointi

Marianne Renqvist

Markkinointi (äitiyslomalla)

Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm | Toimitusjohtaja

Thomas Rönnholm

Toimitusjohtaja
thomas.ronnholm@blaklader.com
Oskari Kurki

Oskari Kurki

Sales Controller
Puhelin: 050 551 7122
oskari.kurki@blaklader.com

Ota yhteyttä

* = Pakollinen kenttä